  • : TED416G2666C1901
  • : RAM Памет
  • : 8 Години
Съгласен съм с Общите условия
Vendor_url
https://www.teamgroupinc.com/en/catalog/act.php?act=2&index_id=72
Type
DDR4
Capacity
16 GB
Form factor
288 Pin Unbuffered DIMM Non ECC
Speed
2666
Voltage
1.2V
Warranty
96 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
TypeDDR4
Vendor_urlhttps://www.teamgroupinc.com/en/catalog/act.php?act=2&index_id=72
Capacity16 GB
TypeDDR4
Form Factor288 Pin Unbuffered DIMM Non ECC
Capacity16 GB
Speed2666
Speed2666
Voltage1.2V
Warranty96 Months
Warranty96 Months
Voltage1.2V
Тегло0.02кг
АтрибутСтойност
Тип паметDDR4
Капацитет16
Честота (MHz)2666
Форм факторDIMM
Брой модули1
CAS латентност (CL)19
Напрежение (V)1.2
Поддръжка на ECCНе
РадиаторНе
RGB подсветкаНе
XMP/EXPO поддръжкаБез
ЦвятЧерен
Тегло0.02кг
TEAM ELITE 16GB DDR4 2666MHz Памет
Ключови Предимства
  • Надеждна производителност — Капацитет от 16GB и скорост от 2666MHz осигуряват солидна основа за изискващи приложения и многозадачност.
  • Икономично надграждане — Подобрете отзивчивостта на вашия компютър без да харчите много.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет16 GB
Честота2666 MHz
Форм факторDIMM
Брой модули1
CAS латентност (CL)19
Напрежение1.2 V
Поддръжка на ECCНе
РадиаторНе
RGB подсветкаНе
XMP/EXPO поддръжкаБез
ЦвятЧерен
Какво има в кутията
  • 1 x TEAM ELITE 16GB DDR4 2666MHz модул памет